Rozvoz pizzy ve Vyškově
Objednávky přijímáme denně od 11:00 do 21:00.
517 331 251

PIZZA AŽ K VÁM DOMŮ...


VÁŽENÍ milovníci skvělé pizzy...pizzy v pravém slova smyslu... Dopřejte si i na jihu Moravy skutečný zážitek jako v italské Raveně, Rimini či jiných místech, kde tato lahůdka nabývá rozměrů skutečné gastronomie!

Nabízíme pizzu dle originální italské receptury našeho Itala Massima! Vyzkoušejte opravdu pravou italskou pizzu! Tenké a křupavé těsto, bohatá nabídka ingrediencí! Nabízíme celkem 10 druhů... Všechny pizzy připravujeme o průměru 40 cm!!!


Vítejte, milovníci skvělé pizzy!

Rozvážíme pizzu po Vyškově a blízkém okolí na objednávku.

Podívejte se do naší nabídky, telefonicky si pizzu objednejte a my vám ji přivezeme DOMŮ NEBO DO ZAMĚSTNÁNÍ. Prostě kam si budete přát. (V případě potíží se spojením na pevnou linku volejte 608768420.)

Soustředíme se na výběr nejkvalitnějších surovin z nichž vyrábíme klasickou pizzu (italské tenké těsto). Od výroby až po doručení dodržujeme přísné předpisy pro nakládání s potravinami a dbáme tak o spokojenost vás - našich zákazníků!

Objednávky přijímáme denně od 11:00 do 21:00.

Zdvořile upozorňujeme, že v pátek a v sobotu večer může být doba dodání pizzy od 30 do až 120 min. Personálem uvedený čas chápejte jako čistě orientační! Děkujeme za pochopení.

Akceptujeme platby stravenkami (Gastropass, Sodexho, Ticket restaurant, Exit, Chéque déjeuner). Na stravenky vracíme na místě do 5,- Kč.

V případě nefunkčnosti telefonního čísla rozvozu pizzy volejte 517 331 250 (hotelová recepce).Podmínky pro rozvoz zdarma

PIZZERIE - BOWLING SELSKÝ DVŮR rozváží pizzu dle objednávky do všech částí města Vyškova a blízkého okolí, dále jen "oblast závozu". Oblast závozu je rozdělena na jednotlivé zóny se stanoveným minimálním množstvím, resp. částkou za objednávku. Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.

Zóna 1

- město Vyškov:

všechny ulice ve Vyškově (včetně Dědic), DRNOVICE

Zóna 2

- místní části a obce:

Křižanovice u Vyškova, Topolany, Luleč, Rostěnice-Zvonovice, Hoštice-Heroltice, Radslavice, Nemojany, Pustiměř, Hlubočany, Manerov, Rybníček, Moravské Prusy (Prusy-Boškůvky), Hamiltony, Lhota, Opatovice

Zóna 3

- ostatní vzdálenější adresy:

Zelená Hora, Tučapy, Kučerov, Ivanovice na Hané, Komořany, Lysovice, Račice-Pístovice, Vážany, Medlovice, Ježkovice, Bohdalice-Pavlovice, Drysice, Habrovany, Kozlany, Moravské Málkovice, Rousínov, Pařezovice, Rychtářov

Minimální objednávka pro rozvoz ZDARMA:

Zóna 1:   není stanoven v peněžním vyjádření (min. 1 pizza)

Zóna 2:   minimální objednávka pro rozvoz zdarma Kč 300,-

Zóna 3:    minimální objednávka pro rozvoz zdarma Kč 500,-

V ostatních případech je závoz možný pouze po dohodě. Současně bude účtována doprava Kč 8,-/km. (příklad: Objednávka 1 ks pizza Margherita do Lulče = Kč 89,- + (9 km x 2 x 8,-) = 233,- Kč)

Více v Obchodních podmínkách...


Navštivte hotel Selský dvůr - restauraci, bowling, pizzerii, wellness! www.selskydvur.eu